Jak budować Biznes Sieciowy przez
Social Media?  

To 60 stron i 23 konkretne strategie, które zwiększą Twoją skuteczność rekrutacji i sprzedaży w biznesie sieciowym. Udostępniam Ci ją całkowicie bezpłatnie.

TAK, POBIERAM EBOOKA

Czego dowiesz się z tego bezpłatnego poradnika?

  • Co zrobić, aby Twój profil w Social Media stał się Twoim magnesem na nowych partnerów biznesowych i klientów?
  • [Gotowe Wzory] Przykładowe wiadomości, których możesz użyć natychmiast do szybkiego zbudowania relacji
  • [Case Study] 3 typy angażujących i merytorycznych treści, które przyciągną tłumy.
  • Niepublikowane nigdzie strategie, które pomagają pozyskiwać nowych partnerów biznesowych i klientów z mediów społecznościowych do Twojego zespołu.  
TAK, POBIERAM EBOOKA

Kim jestem?

Nazywam się Konrad Gandera i w ciągu ostatnich 6 lat zbudowałem w biznesie sieciowym zespół, liczący ponad 10.000 osób, z którym generujemy ponad milion złotych obrotu miesięcznie!

Nie odbierz tego jako chwalenie się. Chcę Ci pokazać, że e-booka przygotował praktyk, który ma na swoim koncie konkretne doświadczenie i rezultaty.

Zobacz, co mówią osoby, które na co dzień

korzystają z mojej wiedzy

Ten ebook jest ponadczasowy i uniwersalny. Wskazówki w nim zawarte powinny wdrożyć zarówno osoby, które dopiero zaczynają w tej branży, jak i osoby, które już mają w tej pracy doświadczenie. Od roku wdrażam w swoje działanie wszystkie strategie i dzięki nim zarabiam 4 cyfrowe kwoty.

Gabriela Wojciechowska

Wiedza i doświadczenie Konrada bardzo pomogły mi stabilnie budować swój biznes. Wiele wskazówek i wypracowany system pracy dały mi same korzyści. Dzięki wiedzy Konrada w pierwszym miesiącu zarobiłam 800zł, w drugim 1100zł i 1500zł w trzecim miesiącu w branży biznesu sieciowego.

Ewelina Kocik

Dzięki temu ebookowi zaczęłam budować skutecznie markę osobistą na Facebooku. Działania w nim zawarte pozwoliły mi zbudować społeczność, jak również przełożyły się na dotarcie i rozpoczęcie pracy z nowymi partnerami biznesowymi. Znajdziesz tu nie tylko wiedzę podaną w przystępny sposób ale również doświadczenie praktyka.

Adriana Kogut