Opinie o Konrad Gandera. Kariera Lidera MLM.

Chcesz rozpocząć karierę w MLM, ale nie wiesz do jakiego lidera dołączyć?

Być może obawiasz się, że trafisz na lidera, z którym nie będziesz w stanie nawiązać nici porozumienia lub takiego, który nie nauczy Cię budować prawidłowo biznes sieciowy i zarabiać pieniądze w tej branży?

Czas spojrzeć prawdzie w oczy …

Bardzo często zdarza się, że osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z branżą MLM zadają mi pytanie: jak wybrać właściwego lidera? Kierując się zasadą, że fakty informują, a historie sprzedają odpowiadam: posłuchaj rzetelnych opinii innych osób na temat danego lidera. 

Zaryzykowałem

Większość ludzi nie lubi słuchać opinii na swój temat wygłaszanych wprost, ponieważ obawiają się co usłyszą, co inni o nich sądzą, jak ich widzą. Jednak ja postanowiłem zaryzykować i poprosiłem kilkanaście zupełnie różnych osób, aby wypowiedziały się właśnie na mój temat. 

O opinie poprosiłem zarówno osoby zajmujące się na co dzień branżą MLM, jak również spoza niej. Z częścią z nich współpracuję w marketingu sieciowym, część z nich jest z innych firm MLM, a część jest przedsiębiorcami zupełnie spoza branży MLM. Ich doświadczenia i spostrzeżenia pozwoliły mi zauważyć, to czego sam nie widziałem i pozwoliły stać się jeszcze lepszą wersją samego siebie. 

 

Uwaga! Wszystkie te opinie napisało życie i są autentyczne. Jeśli masz pytania lub chciałbyś osobiście porozmawiać z ich autorami, to warto się z nimi skontaktować – na przykład przez prywatną wiadomość na Facebooku.
Poznaj szczere opinie o Konradzie Gandera, które napisały doświadczenia i życie… 

 

Karol Szczerkowski
(Lider MLM, Przedsiębiorca)

“ Chciałbym się z Tobą podzielić moją opinią na temat mojej wspólnej pracy z Konradem Ganderą. Mam olbrzymi zaszczyt współpracować z Nim już ponad pięć lat. Konrad jest liderem, który ma kilka wyjątkowych cech, przede wszystkim uczy się ciągle czegoś nowego, co gwarantuje że jest cały czas na bieżąco.

Po drugie tworzy systemy, co ułatwia ludziom pracę i pozwala na duplikację. Jednak przede wszystkim to co jest dla mnie bardzo ważne i to co robi z niego niesamowitego lidera, to jest człowiek, który bierze odpowiedzialność za swój zespół. Po prostu bierze odpowiedzialność i pomaga temu zespołowi prowadząc ich do sukcesu”.

Ewelina Kocik
(Lider MLM, Mama dwójki dzieci)

“ Z Konradem Ganderą współpracuję od roku. W tym czasie wypracowałam sobie w firmie stanowisko na którym zarabiam od 8 tysięcy złotych miesięcznie, a także odebrałam nowego Land Rovera Discovery Sport.

Co mogę powiedzieć o Konradzie? Jest prawdziwym liderem z krwi i kości. Ma wielką odpowiedzialność za biznes i zespół. Robi ten biznes z wielką pokorą i szacunkiem do innych, a także z wielką odpowiedzialnością. Nigdy nie odczułam, że zostałam pozostawiona sama sobie. Zawszę mogę liczyć na jego wsparcie. Jakim jest liderem? Niesamowitym!”.

 

Beata Kapcewicz
(Prezes Momentum Way, www.beatakapcewicz.pl)

“Konrad Gandera to jeden z moich ulubionych liderów w branży marketingu sieciowego. Wyróżnia go naprawdę nie tylko pasja do tego biznesu i zaangażowanie z jakim go robi, ale sposób w jaki prowadzi swoich ludzi i to jak rozwija system i wdraża ludzi do tego systemu.

Jest naprawdę niezwykłą inspiracją dla niejednego tuzy w tym biznesie, dlatego nie tylko z radością go wspieram, ale gorąco kibicuje bo ten człowiek zajdzie naprawdę daleko”.

 

Bartek Popiel
(Przedsiębiorca, www.liczysiewynik.pl)

“Z tej strony Bartek Popiel z bloga LiczySieWynik.pl Zostałem poproszony przez Konrada Gandera, abym powiedział o nim kilka słów. Otóż Konrad jest niesamowitym człowiekiem. Znamy się od kilku ładnych lat. Ja pamiętam jak Konrad zaczynał cały swój biznes, jak to wszystko rozkręcał i naprawdę wspaniale obserwuje się rozwój jego kariery zawodowej, to gdzie jest dzisiaj.

Pamiętam, ponieważ Konrad też przerabiał u mnie różnego rodzaju kursy i szkolenia, on jest w takiej bardzo wąskiej grupie osób, która nie tylko się uczy, ale też bardzo szybko stosuje to, czego się nauczyła. To są niesamowici ludzie, którzy szybko implementują całą tą wiedzę, dlatego Konrad jest dla mnie takim idealnym wzorem ucznia i człowieka, z którego warto brać przykład. Nie tylko pod kątem wiedzy jaką on przekazuje, ale też pod kątem tego jak szybko on tą wiedzę stosuje. Dzisiaj wiedzę na temat tego jak rozbić biznes mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki, tej wiedzy jest mnóstwo, ale nie wystarczy czytać trzeba też to wszystko stosować.

Konrad jest świetnym wzorem do naśladowania pod kątem tego, żeby czerpać od niego, uczyć się od niego to w jaki sposób on rozwija swój biznes, ale też pod kątem tego jak on szybko działa, jak szybko stosuje wiedzę, którą sam zdobywał. Polecam Bartek Popiel”.

 

Radosław Król
(Lider MLM, Były kucharz)

“Nazywam się Radosław Król i od wielu lat pracuję w branży marketingu sieciowego. Jestem Dyrektorem Krajowym szwajcarskiej firmy Juice Plus. Gorąco pragnę z tego miejsca zarekomendować Pana Konrada Gandera, nie tylko jako fantastycznego człowieka, ale doskonałego trenera i doskonałego mówcę.

Mimo jego niewątpliwie młodego wieku cechuje go absolutny profesjonalizm, o czym mogłem przekonać się osobiście na przygotowanych przez Konrada, dla mojej struktury, cyklach szkoleń. Dzięki wiedzy, którą wyciągnęliśmy z tych szkoleń bardzo mocno rozwinęła się moja struktura i jednocześnie bardzo zwiększyły się jej zyski”.

 

Paula Przybyła
(Lider MLM, Pielęgniarka)

“Nazywam się Paula Przybyła, jestem Managerem w Forever Living Products. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w Multi Level Marketingu lub jesteś osobą, która szuka jeszcze swojej drogi w życiu serdecznie polecam współpracę z Konradem Gandera, który mi pomógł wielokrotnie w mojej ścieżce kariery.

Jest osobą młodą ale bardzo ambitną, która idealnie potrafi rozwiązać wszelkie problemy, która świetnie pomoże, dopasuje Ci twoją ścieżkę kariery i mimo tego, że pracujemy w innych firmach rewelacyjnie potrafi podejść do człowieka i pomóc mu we wszystkich problemach, które mogą stać na twojej ścieżce”. 

 

Maria Korczak
(Kosmetolog, Lider MLM)

“Konrad Gandera jest dla mnie najlepszym, jakiego tylko można spotkać, liderem w marketingu sieciowym. Dlaczego? Bo jest konkretny, bo jest praktykiem działań pracy w biznesie sieciowym. Nie teoretykiem, ale praktykiem. Wspaniale opiekuje się jako lider swoim zespołem. Pokazuje szczegółowo jak pracować, jakim systemem pracy pracować, jak sobie radzić z wyzwaniami, jak pracować z trudnym klientem.

Uczy tego i sprawia, że nigdy nie czujesz się pozostawiony sam sobie, wiesz jak pracować, co robić a także uczy czego nie robić, jak nie postępować z drugim człowiekiem i jak sprawiać, aby ludzie czuli do ciebie zaufanie, aby czuli się przy tobie pewnie i spokojnie. Gwarantuje tobie rozwój osobisty na takim poziomie jakiego naprawdę się nie spodziewasz. Robi na mnie ogromne wrażenie w swojej pracy w marketingu sieciowym opanowaniem, niesamowitą konsekwencją, cierpliwością i dążeniem do celu”.

 

Agata Grygutis
(Trener Fitness, Lider MLM)

“Nazywam się Agata Grygutis. Od dwóch lat jestem partnerem biznesowym firmy NuSkin. Moje miesięczne obroty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych a sukces ten zawdzięczam w dużej mierze Konradowi, ponieważ nauczył mnie oraz mój zespół pracy online jak być efektywną i skuteczną.

Konrad to przede wszystkim wspaniały, inteligentny człowiek. Jest skarbnicą wiedzy, osobą pełną profesjonalizmu, a także wspaniałym przyjacielem”.

 

Konrad gadnera

Piotr Gonera
(Lider MLM, Były taksówkarz)

“Konrad Gandera jest niesamowitym liderem, ponieważ niesamowicie pomaga. Ma wielkie serducho, o co tylko poproszę zawsze jest na czas. System w którym jestem, oczywiście poprzez niego wprowadzony dla nas, jest niesamowitym system. Systemem, który daje nam poukładanie w biznesie i Konrad to wszystko wie, to wszystko odznaczył.

Moim zdaniem jest rewelacyjnym przywódcą jeśli chodzi o marketing sieciowy”.

 

 

Radosław Frączkowski
(Lider MLM, Były pracownik etatu)

“Dla mnie osobiście Konrad Gandera jest wspaniałym liderem, który fenomenalnie odnajduje się w nowoczesnych technologiach, odnajduje się w Social Mediach i w fenomenalny sposób jest w stanie prowadzić ludzi w meandrach biznesu sieciowego wykorzystując właśnie Social Media w branży MLM”.

 

Konrad Gandera

 

Adriana Kogut
(Lider MLM, Była Dyrektor Finansowa)

“Konrad Gandera to przede wszystkim skuteczny lider marketingu sieciowego. Dla mnie największą wartością jest to, w jaki sposób buduje zespoły, w jaki sposób pomaga swojej organizacji i dzieli się z nią wiedzą. Jest niesamowitym praktykiem i człowiekiem, który sam odniósł sukces w tym biznesie.

Ja cenię go przede wszystkim za głębokie relacje, za budowanie i pokazywanie, że ten biznes może być efektywny i etyczny oraz za to, że ma sprawdzony system pracy, którym się dzieli. Skuteczność to jego drugie imię”.

 

Konrad Gandera

Monika Przepióra
(Lider MLM, Była księgowa)

“Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogę współpracować z Konradem Gandera. Dla mnie top liderem w marketingu sieciowym. To lider z wielkim zaangażowaniem w swój zespół, lider z ogromną wiedzą i z ogromnym doświadczeniem pomimo swojego młodego wieku.

Ja jestem także pod wielkim wrażeniem tego, w jaki sposób podchodzi do wyzwań, w jaki sposób szuka rozwiązań aby realizować sukces, który ma zapisany w sercu tworząc swój autorski system pracy online, gdzie wspiera osoby, które również chcą się mocno rozwijać, które chcą spełniać swoje marzenia, które chcą być niezależne. Właśnie takie osoby jak ja”.  

 

Katarzyna Wojnarowska
(Lider MLM, Były pracownik korporacji)

“Cześć, nazywam się Katarzyna Wojnarowska i współpracuję na co dzień z firmą Forever Living Products. Jestem Senior Managerem z obrotami ponad 100 tysięcy złotych na całym świecie. Konrada Gandera poznałam około roku temu. Z przyjemnością obserwowałam jego profil, miałam okazję poznać go wirtualnie.

Uwielbiam go za jego ciepły głos, za niesamowite umiejętności przywódcze, ale również umiejętności mówcy. Jest nie tylko świetnym mówcą, ale również doskonałym słuchaczem. Konrad gratuluję Ci i życzę kolejnych sukcesów”.

 

Joanna Gdaniec
(Trener sprzedaży, www.joannagdaniec.com)

“Konrad Gandera w kilku słowach? K jak konsekwencja, bo on zawsze prowadzi zespoły i siebie do rezultatów. O jak odwaga i odpowiedzialność, bo stawia czoła wyzwaniom i jest odpowiedzią na to co przynoszą ludzie do biznesu, co przynosi rynek i jakie są możliwości dzisiaj do wykorzystania na świecie. N jak nastawienie na sukces, bo jego nastawienie jest o wiele większe niż wymówki, wątpliwości czy porażki, które pojawiają się na jego drodze. R jak relacyjność, bo Konrad doskonale rozumie, że biznes to relacje, nic więcej, nic mniej. A jak ambicja, która pomaga marzyć mu na wielką skalę, oczekiwać więcej, sięgać po więcej i być gotowym na więcej. No i D jak dojrzałość emocjonalna, bo to on dzisiaj zarządza emocjami i je kontroluje, a nie one nim”.

 

Joanna Piasek
(Lider MLM, Były kierownik siłowni)

“Nazywam się Joanna Piasek i od siedmiu miesięcy współpracuję z Konradem Gandera liderem z krwi i kości. Dzięki temu młodemu, fantastycznemu człowiekowi odbudowałam siebie na nowo. Buduję swój własny zespół, swój własny biznes, sięgam po swoje marzenia. Konrad Gandera to lider, on nie mówi o sobie per “lider”, on jest liderem. Po prostu działa.

Jest przy mnie wtedy, kiedy jest źle. Jest przy mnie wtedy, kiedy jest dobrze. Burzy wewnętrzne bariery w człowieku. Buduje prawdziwe zespoły. Polecam współpracę z Konradem Gandera. Dzięki Konrad, że jesteś”.

 

Krzysztof Drabik
(Zwycięzca Publiczności “Mam Talent”)

“W swoim bardzo dynamicznym życiu poznaję wiele osób z różnych środowisk. Bardzo cenię, ale bardzo szanuję osoby, które w życiu nie godzą się na przeciętność. Osoby, które każdego dnia podejmują wyzwania, każdego dnia realizują swoje cele poprzez konsekwentne działania w dobrym, właściwym systemie.

Konrad Gandera, właśnie o nim mowa, miłośnik, pasjonat branży marketingu sieciowego. Choć młody wiekiem już wiele osiągnął w tej branży. Stara się pomagać na każdym kroku i w mądry sposób prowadzić liderów do wielkiego sukcesu”.

 

Ola Ptak
(Lider MLM, Wykładowca Akademicki)

“Dla mnie Konrad Gandera jest najlepszym liderem jakiego można sobie wymarzyć tak naprawdę. Charyzmatyczny, odpowiednio wyszkolony, doskonale wie kiedy co powiedzieć. Służy każdemu pomocą.

Kiedykolwiek bym nie zapytała zawsze jest i odpowie dokładnie to, co jest mi w danym momencie potrzebne i trafia w punkt. Lepszego lidera chyba bym nie mogła sobie wymarzyć”.

 

 

Chcesz współpracować z Konradem Gandera?

➡️ WYPEŁNIJ ANKIETĘ: https://forms.gle/CBv8ZDYwX4w2YEnV6

Być może i Ty masz dylemat i zastanawiasz się, czy znalazłeś odpowiedniego lidera, który okaże Ci wsparcie i poprowadzi Cię przez Twoją drogę do sukcesu?

Czy rzeczywiście tak będzie? Tego niestety nie wiem, ale wiem jedno. Nie przekonasz się, dopóki nie poznasz opinii i sam nie spróbujesz. Zastanów się, czy któraś z powyższych opinii odpowiedziała na twoje pytanie: czego szukam w swoim liderze? 

Jeśli chcesz współpracować z Konradem Gandera 👇👇

➡️ WYPEŁNIJ ANKIETĘ: https://forms.gle/CBv8ZDYwX4w2YEnV6

Jeszcze raz przypominam, że wszystkie te opinie napisały doświadczenia. Jeśli masz pytania lub chciałbyś porozmawiać z ich autorami, to warto skontaktować się z nimi – na przykład przez prywatną wiadomość na Facebooku.

 

1.5 2 votes
Article Rating

Dołącz do subskrypcji komentarzy
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatny ebook, który zwiększy Twoją skuteczność rekrutacji w biznesie sieciowym. To 60 stron i 25 konkretnych strategii.